Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

 Polacy często piją kawę czy herbatę z kubka. W ostatnich czasach bardzo modne jest to, że kubki są bardziej popularniejszym naczyniem do picia nawet wody mineralnej niż szklanka. Szczególnie bym powiedziała, że jest tak w stosunku do dzieci młodszych i młodzieży, ponieważ  jest to bardziej bezpieczniejsze, mniejsze ryzyko skaleczenia czy nawet połknięcia. Kubki są różnych kolorów, wielkości  a także z różnej grubości szkła. Wszystko to jest zależne od nas samych co tak naprawdę wybierzmy i z czego będziemy pić. Kubki z nadrukiem reklamującym zaś często dostajemy gratis od jakiś firm reklamujących się. Przeważnie są to kubki na otwarcie jakiegoś sklepu, przedsiębiorstwa lub innych ciekawych miejsc. Kubek taki ma na celu reklamę, którą mamy na widoku w każdej chwili pijąc herbatę czy kawę z danego kubka z nadrukiem, logo firmy, która często jest zachęcająca. Firma reklamująca się po przez ten typ reklamy niestety musi wydać na tą reklamę trochę więcej pieniędzy, niż firmy które stawiają raczej na ulotki czy długopisy czy nawet baloniki reklamowe.

Ale lepsza reklama to lepszy start firmy, dzięki czemu możemy się cieszyć większą popularnością wśród innych. Kubki z nadrukiem często drukują w odcieniu jednego koloru i jest to biały, ponieważ na takim kolorze najlepiej widać reklamę czy nadruk liter a nawet obrazek. Nie zmywa się z innymi odcieniami i zawsze pasuje do wszystkiego jako tło bazujące. Kubki takie są fajnym upominkiem i na pewno każdej rodzinie w domu się przyda, zwłaszcza gdy w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi pije z kubków a nie z szklanek.

Reklama ta jednak potrzebuje więcej czasu na realizacje.Czas otóż tych kubków może potrwać nawet tydzień jeżeli jest to większa ilość, ale  kubki z nadrukiem są trafnym sposobem na dobrą, długą reklamę wśród młodych ludzi i nie tylko. Kubki normalnie w sklepach kosztują nawet do 10zł a tutaj kubek mamy za darmo lub gratis do wyższych zakupów w naszym sklepie jest to duży plus dla ludzi a do tego reklama dla firmy.